Reference

Co o nás říkají naši klienti

„Pan Grebeníček nás vysvobodil z obrovského začarovaného kruhu, když zbavil mého devítiletého syna několika potravinových alergií a vrátil mu chuť do života.

Od malinka syn trpěl na různé alergie, které se postupně nabalovaly a celá situace začala výrazně ovlivňovat možnosti nejen doma v samotné kuchyni, ale také stravování ve škole, různé výlety, dovolené či aktivity, kde měl být syn bez našeho dozoru. Ze všech těch alergií měl trávící potíže - průjmy, bolesti bříška, ale i zvracení, špatnou náladu a extrémní únavu. U arašídů dokonce anafylaktický šok a neustálá potřeba vozit s sebou adrenalinové pero a léky první pomoci.

Pan Grebeníček svým empatickým přístupem získal hned na začátku synovu pozornost a důvěru. Při prvním setkání se podařilo odstranit většinu alergií včetně té na arašídy. Ještě ten den arašíd ochutnal a nestalo se mu vůbec nic.

Při druhém setkání pak pomocí hypnózy vrátil synovi chuť do života. Od prvního setkání uplynuly asi dva měsíce, alergeny jsme vyzkoušeli postupně všechny a bez jediného příznaku. Jako bonus pozorujeme, že jeho trávení zvládá také lepek, což jsme vůbec v rámci terapií neřešili a prostě to přišlo samo s celkovou úlevou. František se ve své nové situaci rozkoukává a jde mu to skvěle. I když občas neví, co si počít sám se sebou - např. když večer nemůže usnout, protože ještě není dostatečně unavený. Slovy těžko vyjádřit, jak moc nám pan Grebeniček pomohl a jak moc si jeho péče a času vážíme.“
Věra Urban Karpíškovámaminka Františka
Ahoj, posilam slibenou basnicku za vyleceni psi alergie. Ať to štěká, ňafá vrčí, alergie stále mlčí. Návštěvy psí si užívám a žádné potíže už nemívám. Nepřipustím už nikdy více, aby astma trápilo mé plíce. Mazlím pejsky o sto šest. Radime, je to super, všechna čest! Díky moc a budu se těšit na nějaké další setkáni. Jana
Jméno Příjmení
„Řekni víc, než děkuji…….je název rozhlasového pořadu a tak bych nazvala i já setkání s Radimem Grebeníčkem.

Mně pomohl z fóbie z pohledu na mraveniště, ze kterého mě mrazila celá polovina těla. Po absolvování této terapie mraveniště vyhledávám a dívám se, jak jsou mravenci pilní.

Pan Grebeníček dělá velmi prospěšnou práci, která má smysl a pomáhá lidem bez léků. Ještě jednou DĚKUJI!“
Alena Setunská
Setkání s Milanem a Radimem mi doslova změnilo život. Od útlého věku jsem bojoval s alergiemi s tím, že místo aby ubývaly, naopak mi jich přibývalo. Ve svých čtyřiceti letech jsem byl alergický na více než 10 druhů potravin, což velmi limitovalo můj život. Během dvou setkání s Milanem a Radimem se toto vyřešilo, alergický nejsem a žije se mi mnohem lépe. Hypnózy jsem se bál, ale je to skvělý pocit a výborné, rychlé, bezbolestné a zdravé řešení.
Pavel HruškaTourist guide
"Na přelomu roku 2020 a 2021 jsem se nakazila Covidem, který napadl můj nervový a trávící systém. Po krátké hospitalizaci v nemocnici mne propustili do domácího léčení. Byla jsem odkázána na celodenní péči nejbližší rodiny. Následující 3 týdny jsem užívala kombinaci přírodních látek doporučených od pana Grebeníčka. Můj stav se rapidně zlepšoval každým dnem a dnes si mohu znovu naplno užívat života a vnoučat, jak tomu bylo před nakažením."
Anna JanouškováDůchodkyně
"Jsem celoživotní sportovec a těžko uvěřit, že by mě Covid-19 složil způsobem, jaký jsem si prožil. Normální únava přešla v sedmidenní bolest hlavy bez jediné minuty, kdy by se mi ulevilo. Paraleny, ibalginy, aspiriny nezabraly ani na minutu úlevy. Přes ukrutnou únavu mě bolest nenechala spát víc, jak hodinu denně. Teploměr ukazoval 40,4 st. a nešla ze mě ani jedna kapka potu, měl jsem pocit, jako by tělo nechtělo s nemocí bojovat, nic podobného jsem nikdy nezažil, nebyl jsem schopen pozřít žádné jídlo.

Za týden 6,5 kg dole a desátý den už jsem udýchal jen ležení v posteli. Rodiče mě prosili, aby mohli zavolat záchranku, ale nechtěl jsem riskovat, že bych nemohl třeba zamávat svojí dceři, až takhle jsem se cítil.

V ten den přišel se svou přírodní léčbou p. Grebeníček a ačkoliv jsem příliš nevěřil, že by to pomohlo víc než klasické léky, začaly se dít věci. Už druhý den mě na chvilku přestala bolet hlava a spal jsem tři hodiny. Každým dnem mi měnil léčiva z přírodních látek a dávky podle příznaků, co řekl, to fungovalo. Každým dnem mi bylo lépe a lépe. Nevím jak by to dopadlo bez něho, ale můj pocit je takový, že mě dostal hrobníkovi z lopaty. Jediné čeho lituji je, že jsem o tom nevěděl dříve, určitě bych se totiž nedostal do tak hrozného stádia nemoci, kdybych doplňky suplementoval hned při zjištění nemoci. Dnes je tomu dva měsíce a už ani neodkašlávám krev a jsem ve sportovní zátěži, výkon je sice mizerný, ale opět dělám co mám rád a to mnohem dřív, než jsem doufal."
Alois ŠkeříkTrenér státní reprezentace pro plnokontakt. Vyučuje lightcontact, fullcontact, K-1, box
"Metoda, kterou jsem se na semináři naučil, mi trvale odstranila alergii na trávu, kterou když jsem jen z dálky uviděl, okamžitě se dostavily příznaky alergické reakce. Sám jsem se metodu naučil a několikrát aplikoval. Seminář bych doporučil všem těm, kteří trpí alergiemi a chtějí na sobě pracovat sami."
Ing. Vlastimil HelaLektor a osobní kouč v oblasti managementu, autor bestselleru Tajemství bohyní na Žítkové
"Na vzdělávací program Umění uzdravovat jsem se přihlásila dva měsíce po autonehodě, abych využila čas rekonvalescence k něčemu smysluplnému a zlepšila svůj zdravotní stav. Objevila jsem však mnohem více. Nejen, že jsem hned druhý den odložila korzet, který mi fixoval zlomený obratel a vykročila smělým krokem směrem ke zdraví. Podařilo se mi otevřít a pročistit stará traumata, která mě uvnitř svírala a brala mi životní sílu. Díky Radimovi a jeho hypnóze jsem objevila a rozvinula schopnosti, které mi v mojí práci fyzioterapeutky nesmírně pomáhají zefektivnit terapie svých klientů a tak mohu umění uzdravovat každý den rozvíjet ve své ordinaci. S velkou vděčností mohu vzdělávací program vřele doporučit každému, kdo se nebojí o sobě dozvědět více, kdo má chuť ponořit se do vlastních hlubin a neplácat se jen na povrchu svého bytí. Je to ozdravný a krásný proces nalezení sebe sama."
Nikola DostálováFyzioterapeutka, www.beyondphysio.cz
Ve chvíli, kdy mi lékaři diagnostikovali autoimunitní onemocnění s tím, že je to “do konce života”, nechtěla jsem tomu věřit. I přes to, že jsem někde uvnitř cítila, že to lze zvrátit, hypnóza lékařských tvrzení mnou velmi hýbala a nakonec jsem skončila na lécích a dávka se ani postupem času nesnižovala. Hledala jsem různé cesty, ale pořád to nebylo ono.

Změna stravy, životosprávy.. bylo mi sice lépe, ale krevní testy ukazovaly stejný stav. Věděla jsem, že metoda, která mi pomůže může být za hranicí běžného pochopení, ale že na ni časem narazím a že to bude jak lusknutím prstu. Stalo se tak na semináři “Jak vyléčit alergie, fóbie a autoimunitní onemocnění”.

Cesta k uzdravení existuje, nejsou nevyléčitelné nemoci, ale lidé… to jsem slyšela v povídání o Bruno Goningovi a už chápu, co je tím myšleno. Po absolvování semináře a poté víkendu s tématem “Umění uzdravovat” jsem nyní v plné síle, bez léků a v důvěře, že si tělo najde cestu. Uvnitř mě je víra, že jsem pochopila to, co mi měla nemoc říci a přinést. Děkuji za vše nejem Radimovi, ale také Milanovi.
Markéta HniličkováDigitální marketing
„Univerzita Hvězdy hrála v mém životě nesmírně důležitou roli při návratu do normálního života po 5 letém boji se závislostí na alkoholu a jiných látkách. Terapie mi ohromně pomohla znovu postavit můj rozbitý život na pevné nohy. Napravit pošramocené vztahy a znovu získat pracovní disciplínu i sebedůvěru. Léčebna mě dostala do důležitého bodu nula a naučila mě abstinovat. Radim a jeho tým mě však naučili znovu plnohodnotně žít, nemít pořád strach a pochybnosti, snít a zejména si tyto sny plnit. Do dneška zde ráda konzultuji mnohé otázky ohledně duševního i fyzického zdraví a pokaždé mě překvapí kvalita i hloubka zdejších znalostí. Cítím za toto všechno upřímnou vděčnost.“
Elena ShubikMasérka a průvodkyně na cestě k vnitřní svobodě

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video