Víra a strach

 Dnes jsem zažil velkou bolest levého ucha. Přišel s ní domů můj nejmladší, devítiletý syn Štěpán, ve 12:45 ze školy. Z očí mu tryskaly slzy a usedavě plakal. Držel se při tom za levé ucho a celý se třásl. Byl to pořádný zánět. Chudák vydržel celý den s touto bolestí až do poslední minuty vyučování. Nikomu o tom neřekl. Až doma.

Jaká byla první pomoc? Dostal ji od tatínka a od maminky a také od nejstaršího syna Milana. Milan má vytrénovanou introspektivní pozornost a dokáže odhalit, proč to ucho bolí. V uchu uviděl špunt vyrobený z ušního mazu, který způsoboval velký tlak v zánětlivém prostoru. Protože Štěpána ucho už v životě několikrát bolelo, má vyzkoušenou unikátní medicínu, kterou si dokáže sám vyrobit i nakapslovat.

Tentokrát jsem to ale musel udělat sám. Nezvládl by to. Bolest byla tak ukrutná. Spolkl dvě kapsle extraktu z jehlic mořské borovice – Pinus Maritima, který obsahuje pycnogenol. Účinnou látku, která prokrvuje periférie vnitřního ucha a má protizánětlivý účinek. Do 30 minut bylo po bolesti. Má to ale jeden háček.

V těch kapslích žádný pycnogenol, ani jiná účinná látka nebyla. Jeho mozek si ale vzpomněl, jak to všechno dobře funguje, protože v minulosti už mu několikrát rychle tento skutečný lék pomohl.

A tak se dá léčit velké množství různých nemocí. Hlavně bolest. Ale také strach, fobie, alergie, atopický ekzém, astma, revmatoidní artritida, vlastně všechny autoimunitní nemoci. Říká se tomu víra, která funguje.

Naučte se léčit tímto způsobem, protože za tuhle službu dítěti nebo bližnímu svému vám spousta lidí velmi ráda zaplatí. Oprávněně.

Jak to obvykle chodí v rodinách, všichni víme? Pod vlivem strachu a nevědomosti, v kombinaci s destruktivními návyky jde většina rodičů na pohotovost, kde chudák děcko projde různými vyšetřeními a v lepším případě mu nepropíchnou ucho, ale takřka vždy skončí na antibioticích či jiných chemikáliích.

Říká se tomu různě: moderní přístup, klasická medicína, respektování nejmodernějších vědeckých poznatků a postupů anebo lidově: vymývání mozků.

Stručně řečeno, řadě věcí se dá uvěřit a na spoustu věcí si umíme zvyknout. Podívejte se na unikátní dokument anglického hypnotizéra Derrena Browna. Budete ohromeni z toho, co všechno je možné…

Radim Grebeníček

Radim Grebeníček
Radim Grebeníček

Zakladatel a tvůrce vzdělávacích projektů Umění uzdravovat, kde své studenty vzdělává i trénuje staré i evolučně nové dovednosti, jako jsou hypnotické techniky nebo kontemplace. Čerpá z nejnovějších poznatků v biologii, psychologii, neurovědách, epigenetice, subatomární fyzice a dalších oborech, a celkově multioborovém vzdělávání.

Radim Grebeníček
Zakladatel a tvůrce vzdělávacích projektů Umění uzdravovat, kde své studenty vzdělává i trénuje staré i evolučně nové dovednosti, jako jsou hypnotické techniky nebo kontemplace. Čerpá z nejnovějších poznatků v biologii, psychologii, neurovědách, epigenetice, subatomární fyzice a dalších oborech, a celkově multioborovém vzdělávání.

Napište nám

Kontakt

Chcete se nás na něco zeptat? Zanechte nám prosím zprávu s kontaktem na vás, jakmile to bude možné, ozveme se vám. 

Jméno*
Příjmení*
Telefon (nutno zadat předvolbu)*
E-mail*
Zpráva*

Stáhněte si zdarma e-book:

Jak jsem se zbavil
alergie i astma

Chcete se zbavit autoimunitních nemocí?

Alergie, astma i atopického ekzému? 

Bolesti, revmatoidní artritidy i únavy?