Dlouhověkost ?! Aneb JAK DRAHÉ JE ZDARMA ve zdravotnictví?!

Klasická medicína

Jak drahé je „zdarma“ aneb kolik stojí zdravotní péče, za kterou „neplatíme“? Pokud neprojdeme peklem nekonečného systémového léčení pod rouškou vědy v ordinacích, bez výsledku (konečného cíle), je docela náročné pochopit, kolik stojí uzdravení definované v čase a prostoru, ve kterém žijeme. A to i uzdravení, z tak zvaně „chronických“ či „smrtelných“ nemocí.

Když hovořím o „chronickém“ nebo autoimunitním onemocnění, myslím tím takové, o kterém je nemocný – bezmocný přesvědčen, že je na furt.

Tady už si pozorný čtenář začíná uvědomovat, že žijeme v modelech. V jednom modelu se můžeme uzdravit, ve druhém se musíme léčit. Klidně až do smrti!

Klasická medicína

A co tedy s tím?

Takový „pacient“ (nesnáším to slovo), může zažívat něco takového: Vyšetření – diagnóza – medikace – vyšetření – úprava diagnózy – medikace – vyšetření – medikace – a čas plyne… Je to lepší, je to horší, tohle nefunguje…. Ááááá, pozor!! Tenhle lék nám zabííííírááááá….. Jejda?!…. ale jen dočasně! A navíc… Co pak? Naskočila nám kopřivka, bolí nás hlavinka a co ten zatracený spánek?! No, nic moc a navíc se cítím na zdechnutí! Asi budu potřebovat ještě prášek na bolest a na spaní! Do pr…e. Kdy už konečně vymyslí lék na tu za…..u eReSku, artritidu, ekzém, astma, cukrovku, rakovinu!?

Ale pozor, můžeme být i sebelítostivý a předvádět se: „Já chudinka, já to mám v genech, v dětství jsem trpěl(a), a taky bral(a) mnoho léků. Astma!! Jo, jóóóóóóó!!! Bez inhalátoru nedám ani nohu. Víte, jak „já“ to mám v životě těžké?!! A kolikrát už mně zachraňovali?! Už jsem tady nemusel(a) být?! Nebuďte přece slepí ani hluší… nebo mně z toho srdce pukne. Věnujte mi pozornost nebo se sakra urazím a ukážu vám (tedy aspoň některým), zač je toho ……”

“Novinka! Konečně!! Psychosomatická terapie – seriál!!! Jóóóóó, budu chodit na pojišťovnou placené víkendy, že mně to nenapadlo dříve, já husa …… Ale co já!!! Moji doktorku to mělo dávno napadnout a strčit mě do programu psycho-soma!!”

………………. ………………. ……………….

Mám to za sebou a doma se mně ptají: „Jaké to bylo“?

Povídám: „Docela hodně jsem se dozvěděla, učili jsme se dýchat, meditovat a ve skupině jsme si povídali o všem co nás trápí… a asi mám i návod na život.”

A pak….

Sám(a) pro sebe: „Ale do pr…e, proč to furt bolí, kulhám, kůže svědí, dusím se a prášků beru stejně jako předtím. Vlastně mám jeden navíc! Aha? Co je blbě? Napadá mně (jako pacienta(ku)! Vede sakra někdo statistiku uzdravených? Znám někoho z naší skupiny, kdo už je zdráv nebo dělá pokroky k lepšímu? Kdo to vlastně všechno organizuje a proč???”

Další měsíc po…… “Co ty úzkosti. Snad se z toho nikdy nevyhrabu. O příčinách se neví a lék zatím nikdo nevymyslel. Ta roztroušená skleróza je asi fakt nevyléčitelná, ale dá se léčit?!”

Zdarma?! NE!!! Z kapes všech daňových poplatníků je organizováno celé to divadlo, a tak se všichni skládáme na iluzi „léčení zdarma“.

Jsme solidární a pokrokový, co bychom pro svého bližního neudělali. A zároveň, tolik toho víme, že? Zakládáme neziskovky, pořádáme charity a pomáháme a pomáháme. Najímáme děti, předvádíme zotročené (chromé, slepé, hluché) v TV pořadech, aby šokovaly publikum soucitných diváků. A ti platí. On-line! Ano!!! V přímém přenosu! Ano, divadlo na druhou. Kdo dá víc?! Soused dal deset, já dám 15!! Konkurenční firma 100?!

My dáme 200 000,- Kč. Ať to svět vidí, co děláme pro nemocné! Tichý neslyšitelný hlásek v hlavě: „A třeba pak i víc prodáme“ :):):)

A jak drahé je tedy „zdarma“?

To se možná zeptejte komunistů. Ti vždycky věděli. A néééééééé, aby vás napadlo zeptat se autora článku! Proč?! Jednak on sám ani jeho předkové nebyli bolševici (jak by mohlo zavádět jméno, že:), a taky proto, že by mohl odpovědět pravdivými historkami z dob nedávných. Zkuste to:) Nejlépe osobně nebo po telefonu. Jo!!! Přímá konfrontace bez písmenek na síti, to on miluje!

A pak? Na tuhle otázku – Jak drahé je zdarma, by si měl odpovědět každý sám: „Za ty roky, co se tímhle způsobem léčím, kam jsem se dostal(a)? Kolik mně to stálo času a úsilí? Kolik stojí má bolest fyzická, kolik stojí mé duševní utrpení? Ano, v přepočtu na peníze? Co jsem musel(a) obětovat? Naivně frčet v tomhle „vědeckém programu”?!S vírou, že tohle je ta správná cesta? Cesta na …. nebo do ….. ?” Doplňte si sami.

No, tak to je! Experiment člověk?! Někdo se toužíme léčit, tak zvaně vědecky a jiní se chtějí uzdravit a je jim úplně jedno jak tomu budou říkat.

Alternativní medicína

A vlastně proč NE, vědecky?!

Uzdravit se skutečně můžeme vědecky, a to dokonce ve světle nejnovějších poznatků v neurovědách, psychologii a epigenetice.

Často, a v poslední době stále častěji, naše nemoci a bolesti po nás chtějí hlubší přístup k nám samotným. Dnes je běžné, že už nestačí spolknout pilulku nebo vypít čaj, abychom se uzdravili, i když principy epigenetiky známe. Ani meditace nemusejí stačit. Ptáte se, tak jak tedy vlastně?!

Jednou s odpovědí je hypnóza. Každé autoimunitní onemocnění je totiž zároveň programem v podvědomí a pokud nezměníme stav vědomí například hypnotickou indukcí a nedosáhneme na frekvence théta (8 hz a méně), tak destruktivní nastavení v těle (astma, RS, atopický ekzém, artritida, makulární degenerace, a další a další) nemůžeme měnit ani pomocí těch nejsilnějších farmak. Možná krátkodobě, ale z dlouhodobého hlediska je užívání antibiotik, kortikoidů či analgetik čistě biochemická likvidace organismu. Telomery se zkracují a závěr života nestojí za nic! Za mě, měli bychom umírat zdraví.

Strava je důležitá, ale ani samotná keto dieta nebo raw boom nemusejí být konečným řešením, zrovna tak, jako náhodné polykání doplňků, jsou-li zrovna v kurzu. Strava, byliny a přírodní látky mohou, a taky by měli být součástí cesty k uzdravení. Ale máte ty správná léčiva nebo se jen domníváte? A přitom existuje tak snadný způsob, jak se domluvit s podvědomím na spolupráci a propojit účinky na všech úrovních s vírou.

Správná strava, byliny a přírodní látky

Operační systém ega, který se nastavoval už v průběhu těhotenství vaší matky, po narození a během dětství vytvořil strukturu imunitního, hormonálního, orgánového a ve své hloubce i buněčného systému, pro to, jak dnes funguje nebo spíše nefunguje.

Současné poznatky z laboratoří a řady studií nám ukazují, že ve své podstatě se můžeme uzdravit takřka ze všech nemocí, které nejsou již v terminálním stádiu. Výjimečně, i když už jsou. Tak to ostatně praktikuje doktor Vojáček ve své FUNKČNÍ MEDICÍNĚ. A daří se mu to skvěle.

Bavte se se mnou a neberte život až zas tak vážně:)

Přijeďte se uzdravit aneb jak říká klasik: „Teď je tady ta možnost, teď je to možné. Škoda?! Škoda je jen nevyužitých příležitostí!!!” Jinými slovy: „Jedině teď je ten správný čas, kdy se můžu nejen uzdravit, ale také se něco nového naučit.“

Přeji Vše dobré a ať jsou všechny cítící bytosti šťastny.

Radim Grebeníček

Radim Grebeníček
Radim Grebeníček

Zakladatel a tvůrce vzdělávacích projektů Umění uzdravovat, kde své studenty vzdělává i trénuje staré i evolučně nové dovednosti, jako jsou hypnotické techniky nebo kontemplace. Čerpá z nejnovějších poznatků v biologii, psychologii, neurovědách, epigenetice, subatomární fyzice a dalších oborech, a celkově multioborovém vzdělávání.

Radim Grebeníček
Zakladatel a tvůrce vzdělávacích projektů Umění uzdravovat, kde své studenty vzdělává i trénuje staré i evolučně nové dovednosti, jako jsou hypnotické techniky nebo kontemplace. Čerpá z nejnovějších poznatků v biologii, psychologii, neurovědách, epigenetice, subatomární fyzice a dalších oborech, a celkově multioborovém vzdělávání.

Napište nám

Kontakt

Chcete se nás na něco zeptat? Zanechte nám prosím zprávu s kontaktem na vás, jakmile to bude možné, ozveme se vám. 

Jméno*
Příjmení*
Telefon (nutno zadat předvolbu)*
E-mail*
Zpráva*

Stáhněte si zdarma e-book:

Jak jsem se zbavil
alergie i astma

Chcete se zbavit autoimunitních nemocí?

Alergie, astma i atopického ekzému? 

Bolesti, revmatoidní artritidy i únavy?